GALERIA

2 sierpnia – Ceremonia wręczenia nagród dla finalistek.

 

2 sierpnia – Finał.

Petra Cvetkovska (Czechy) – Jelena Ostapenko (Łotwa, 4) 3:6, 7:5, 6:2

1 sierpnia – Półfinał.

Jelena Ostapenko (Łotwa, 4) – Kiki Bertens (Holandia, 2) 6:3, 2:6, 6:3

1 sierpnia – Półfinał.

Petra Cetkovska (Czechy) – Martina Borecka (Czechy, Q) 3:6, 7:6 (6), 6:2

31 lipca – Ceremonia wręczenia nagród dla dwóch najlepszych par deblowych.

 

31 lipca – Finał gry deblowej.

Kiki Bertens, Richel Hogenkamp (Holandia, 4) – Cornelia Lister, Jelena Ostapenko (Szwecja, Łotwa) 

31 lipca – Ćwierćfinał.

Petra Cetkovska (Czechy) – Richel Hogenkamp (Holandia, 3) 6:4, 1:6, 6:2

31 lipca – Ćwierćfinał.

Kiki Bertens (Holandia, 2) – Barbora Krejcikova (Czechy, 8) 3:6, 6:1, 6:1

31 lipca – Ćwierćfinał.

Jelena Ostapenko (Łotwa, 4) – Ons Jabeur (Tunezja, 6) 6:3, 6:4

30 lipca – II runda.

Nicole Vaidisova (Czechy, WC) – Stephanie Vogt (Liechtenstein) 6:4, 0:6, 6:3

30 lipca – Półfinał.

Kiki Bertens, Richel Hogenkamp (Holandia, 4) – Ysaline Bonaventure, Janette Husarova (Belgia, Słowacja, 1) 6:4, 6:2

30 lipca – II runda.

Martina Borecka (Czechy, Q) – Sesil Karatanczewa (Bułgaria, 1) 6:0, 2:6, 7:6 (2)

29 lipca – II runda.

Richel Hogenkamp (Holandia, 3) – Sorana Cirstea (Rumunia) 7:6 (4), 7:5

29 lipca – Ćwierćfinał.

Kiki Bertens, Richel Hogenkamp (Holandia, 4) – Aleksandra Buczyńska, Joanna Dobrowolska (Polska, WC) 6:2, 6:2

29 lipca – II runda.

Ons Jabeur (Tunezja, 6) – Maria Sakkari (Grecja) 7:5, 6:2

29 lipca – II runda.

Jelena Ostapienko (Łotwa, 4) – Tereza Mrdeza (Chorwacja) 3:6, 6:3, 6:4

 

29 lipca – II runda.

Kiki Bertens (Holandia, 2) – Reka-Luca Jani (Węgry) 7:5, 7:6 (1)

 

 

28 lipca – I runda.

Sesil Karatanczewa (Bułgaria, 1) – Katarzyna Piter (Polska) 6:2, 7:5

28 lipca – I runda.

Nicole Vaidisova (Czechy, WC) – Cristina Dinu (Rumunia, Q) 6:7 (2), 6:3, 7:5

28 lipca – I runda.

Romina Oprandi (Szwajcaria, 7) – Magdalena Fręch (Polska, WC) 6:7 (6), 6:2, 7:6 (4)

 

28 lipca – I runda.

Stephanie Vogt (Liechtenstein) – Kristina Kucova (Słowacja, 5) 6:4, 2:6, 6:1

27 lipca – I runda.

Barbora Krejcikova, Katarzyna Piter (Czechy, Polska, 2) – Justyna Jegiołka, Diana Marcinkevica (Polska, Łotwa) 2:6, 6:1, 10:5

27 lipca – I runda.

Agata Barańska, Natalie Suk (Polska/USA) – Magdalena Fręch, Katarzyna Kawa (Polska) 6:3, 4:6, 10:8

27 lipca – I runda.

Katerina Stewart (USA) – Akgul Amanmuradowa (Uzbekistan) 6:2, 6:2

27 lipca – kwalifikacje.

Cristina Dinu (Rumunia) – Pernilla Mendesova (Czechy) 6:2, 7:5

26 lipca – kwalifikacje.

Pernilla Mendesova (Czechy) – Katarzyna Kawa (Polska) 6:3, 6:4

26 lipca – kwalifikacje.

Martina Borecka (Czechy) – Justyna Jegiołka (Polska) 6:1, 6:2

26 lipca. Angelique Kerber gościem specjalnym Powiat Poznański Open

26 lipca – kwalifikacje.

Georgina Garcia-Perez (Hiszpania) – Katharina Lehnert (Filipiny) 7:5, 6:2

Fotograficznym okiem Andrzeja Piechockiego

Galeria z turnieju z 2014