Centrum Tenisowe Sobota już czeka


Szanowni Państwo!

Cieszę się, że nasze plany dotyczące turnieju Powiat Poznański Open udaje się realizować.

Podczas ubiegłorocznego finału mówiliśmy, że chcielibyśmy oglądać w Centrum Tenisowym Sobota jeszcze lepsze zawodniczki, grające na jeszcze lepszym poziomie. Udało się bo będzie tak w tym roku. Obiekt jest gotowy na przyjęcie tenisistek oraz kibiców – powiedział Tomasz Nowicki.

Tenis, w wydaniu wyczynowym to wyjątkowo wymagająca dyscyplina, ponieważ łączy w sobie konieczność doskonałego przygotowania fizycznego, taktycznego i mentalnego. Na kortach Centrum Tenisowego Sobota w gminie Rokietnica w powiecie poznańskim turniej z udziałem profesjonalistów odbędzie się po raz czwarty. W dwóch pierwszych imprezach rywalizowali mężczyźni. W roku 2014 zadebiutowaliśmy z turniejem kobiecym. Decyzja o tym, żeby zorganizować turniej dla kobiet nie była przypadkowa, bo w Wielkopolsce brakowało tego rodzaju zawodów. Natomiast nie brakuje tenisistek, które – moim zdaniem – mają nieprzeciętne umiejętności i potencjał do tego, żeby w przyszłości walczyć z najlepszymi na świecie.

Uważam, że promując i pomagając polskim zawodniczkom przyczynimy się do rozwoju tej dyscypliny w naszym kraju, regionie i powiecie.

Wszystkim uczestniczkom życzę samych udanych zagrań, a sympatyków tenisa zachęcam do odwiedzenia Centrum Tenisowego Sobota w dniach od soboty, 25 lipca do niedzieli, 2 sierpnia.

Sportowych emocji podczas turnieju Powiat Poznański Open 2015 na pewno nie zabraknie.

Tomasz Nowicki

właściciel firmy Poz-Bruk