Centrum Tenisowe Sobota


Centrum Tenisowe Sobota, to największy w Wielkopolsce ośrodek sportowo-rekreacyjny, gdzie na ośmiu kortach wewnętrznych oraz dziesięciu zewnętrznych, miłośnicy tenisa mogą realizować swoją pasję niezależnie od pory roku.

 Turniej Powiat Poznański Open rozegrany zostanie na kortach zewnętrznych. Najciekawsze mecze turnieju, z finałem imprezy na czele, będzie można obejrzeć na Korcie Centralnym, otoczonym trybunami, które mogą pomieścić 500 widzów. Centrum Tenisowe Sobota, to jednak nie tylko sport wyczynowy. Ośrodek dysponuje rozbudowaną i profesjonalną infrastrukturą sportowo-rekreacyjną. Jednym z jej elementów jest klub So Squash, będący jednym z największych tego typu ośrodków sportowych w kraju, gdzie dla miłośników tej dyscypliny sportu przygotowano dziesięć profesjonalnych kortów oraz infrastrukturę, która gwarantuje treningi na najwyższym poziomie.

Na wszystkich gości Centrum Tenisowego Sobota czeka również część restauracyjna z daniami kuchni europejskiej oraz strefy wypoczynku: Wellness i Stretching. Pierwsza zapewni każdemu chwilę kojącego relaksu i oczyszczenia, druga pozwoli profesjonalnie przygotować się do gry i rozciągnąć mięśnie po treningu.

Na terenie ośrodka znajduje się również część noclegowa, gdzie na gości czeka wygodne łóżko, miejsce do pracy, telefon, internet i TV. Wszystkie te atrakcje sprawiają, że Centrum Tenisowe Sobota, to miejsce wyjątkowe i magiczne.