BIURO PRASOWE

Biuro Prasowe

press@powiatpoznanskiopen.pl

numer telefonu do Biura Prasowego PPO: tel. 695 143 930

Oficerowie Prasowi

Krzysztof Ratajczak

krzysztof.ratajczak@powiatpoznanskiopen.pl

Beata Oryl-Stroińska

beata.oryl-stroinska@powiatpoznanskiopen.pl

Maciej Łosiak

maciej.losiak@powiatpoznanskiopen.pl

* Biuro Prasowe Turnieju PPO będzie otwarte codziennie, od piątku 24 lipca do niedzieli 2 sierpnia w godzinach od 10 do 20.

* Na dziennikarzy czekają specjalne stanowiska z dostępem do internetu i wszystkich niezbędnych urządzeń biurowych, aktualne informacje dotyczące turnieju i miejsca na tarasie widokowym, z którego dobrze widać wszystkie cztery korty, na których będą rozgrywane turniejowe mecze.

* Wejście dla mediów – na korty i do Biura Prasowego – głównym wejściem do Centrum Tenisowego Sobota.

* Pomeczowe wywiady z zawodniczkami będą możliwe w specjalnie do tego wyznaczonym miejscu (w takiej naszej Mix Zonie) przy wyjściu z kortu nr 1. Nie ma możliwości wchodzenia na kort. Po każdym meczu, zwłaszcza Polek, będziemy doprowadzać tenisistki do Mix Zony.

* Dziękując za dotychczasowe wsparcie medialne turnieju Powiat Poznański Open, informujemy, że w swoich przekazach medialnych, prasowych i internetowych, mogą państwo wykorzystywać fotografie nie tylko dołączone do komunikatów medialnych, ale także te znajdujące się w Galerii na oficjalnej stronie turnieju www.powiatpoznanskiopen.pl. Prosimy tylko o podpisanie: Fot. Biuro Prasowe PPO.